حضور مستندسازان شبکه چهار سیما در مرکز آموزشی درمانی پورسینا

ارسال شده توسط پورسینا (poursina) در تاریخ يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۹
اخبار >>

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار ، "ایران به روایت علم"  مجموعه ای مستند از تلاشها و فعالیت های بزرگان دانش و فناوری در حوزه های مختلف علوم است که در یکی از قسمت های این مجموعه قرار است به تلاش ها و مجاهدت های علمی انجام شده توسط دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک بپردازد.

شبکه چهار سیما در ایام الله دهه فجر "ایران به روایت علم" را به روی آنتن خواهد برد. این مستند تلویزیونی به تهیه کنندگی سعید عزیزآبادی توسط گروه دانش شبکه چهار سیما در حال تهیه است.

"ایران به روایت علم" کاری از گروه دانش این شبکه  در 30قسمت 30 دقیقه ای در حال تهیه است  و به بررسی کارها و فعالیت های علمی که بعد از انقلاب شکوه مند اسلامی می پردازد. شش قسمت از این برنامه در دهه فجر پخش خواهد شد و در آن شاهد گفت وگو با پزشکان،متخصصان و پژوهشگرانی خواهید بود که در حوزه فعالیتشان فرد موفقی بوده و فعالیت چشمگیری درحوزه کاری شان انجام داده اند.
 
فعالیت های دکتر ملک حسینی و دکترلنکرانی(وزیرسابق بهداشت)در حوزه پیوند کبد که شهر شیراز را به قطب پیوند کبد خاورمیانه تبدیل کرده است،فعالیت های خانم دکتر نسرین معظمی در مرکز بیوتکنولوژی خلیج فارس-قشم و تولید گیاه آلوء ورا و اقداماتی که موجب پیوند میان شیعه و  اهل سنت در منطقه شده است از جمله مواردی است که در این برنامه به بحث و بررسی در مورد آنان پرداخته خواهد شد .

آخرین تغییر در تاریخ يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ و ساعت 10:01

Back